کسب و کار

کسب و کار شما داستانی دارد که روایت صحیح آن راز موفقیت شماست. شما، خدمات و مشتریانتان، بازیگران این داستان هستید. ما از شما در برقراری ارتباط داستان تان با جامعه، ذینفعان و عموم مردم پشتیبانی می کنیم.

تولید محتوا

پژوهش های شما گاهی  از مفاهیم انتزاعی یا تخصصی تشکیل شده اند که به راحتی برای همه قابل فهم نیستند و به راحتی در دوربین ضبط نمی شوند.  ما به شما کمک می کنیم تا با استفاده از قالبهای بصری جذاب، دانش تان را با مردم به اشتراک بگذارید و از منافع آن بهره مند شوید.

آموزش

ما پروژه های جذاب آموزشی و راهبردی را ارائه می دهیم تا فرآیند و نتیجه تحقیقات علمی شما را نمایان کنند. با هم، با به اشتراک گذاشتن کشف و درک چگونگی عملکرد علم در جامعه، زمینه جدیدی را به وجود خواهیم آورد.

سینما و رسانه

عینی­ سازی به ارتباط علوم انسانی در حوزه سینما، رسانه و تولید محتوا اشاره دارد. پژوهش مستند، غنی­ سازی فیلم­نامه و منبع­ شناسی برخی از خدمات و راهکارهای ما برای تهیه کنندگان و تولیدکنندگان محتوا هستند.

روابط عمومی

امروز بیش از هر زمان دیگری از شما خواسته می شود با کسانی که به تحقیقات شما علاقه مند هستند ارتباط برقرار کنید، خواه مخاطبان عمومی، سرمایه گذاران و یا سیاست گذاران باشند. ما در فرآیند عینی سازی، به شما در توسعه استراتژی های ارتباطی و اجرای گام به گام آنها کمک می کنیم.

فناوری اطلاعات

راهکار بسیاری از پژوهش های علوم انسانی در عرصه فناوری اطلاعات می تواند تعریف و بلوغ یابد. خدمات مشاوره، نظارت و تهیه RFP ، ارزیابی ایده، ارزیابی طرح های کسب و کار این حوزه از خدمات ما در نورا است.

فرهنگ و هنر

طراحی و اجرای رویدادهای علمی، فرهنگی و هنری مثل جشنواره ها و رویدادهای نو از جمله راهکارهای حوزه فرهنگ و هنر می باشند که می توان از طریق آنها کاربردی سازی علوم انسانی را تحقق بخشید.

پژوهش کاربردی

ما برای اینکه پژوهش های علوم انسانی بتوانند پیوست کاربردی سازی داشته باشند.

 

 

مشاوره

کاربردی سازی تحقیقات علمی، فلسفه و فرآیندی دارد که ما درباره آن تجربیات ارزنده ای کسب نموده ایم. ما برای ایجاد ارزش افزوده دستاوردهای علمی شما در کنارتان خواهیم بود.

همین امروز تماس بگیرید 09122769775
یا با ایمیل ما در تماس باشید info@rdnoora.ir

اگر به دنبال حقیقت باشید، به وسیله روش ناپذیر به دنبال پیروزی نخواهید بود
و اگر حقیقت را بیابید، غیر قابل شکست خواهد شد.

سازمان هایی که تا به حال به ما اعتماد کرده اند

فهرست
باز کردن چت